Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

21.10.2012  Stará garda pokračuje ve vítězném tažení

Poslední fotbalový víkend mužů zahájila stará garda vítězstvím na domácím turnaji Mundialeirro, áčko pak zvítězilo v Heřmánkovicích. Žákům se opět nedařilo a přípravka, kdo ví? Výsledky musíme opět dolovat z vedoucích družstva.

22.9.2012  Stará garda potvrzuje termín utkání se SG Hradce Králové.

Milan Frýdek, hráč a manažer SG HK, potvrdil na 5. 10. 2012 účast několika exligových hráčů vč. Karla Podhajského, rodáka z Police. Utkání zahájíme v 16:00. Vstupné 30,- Kč.

 

8.9.2012  Vydařený víkend teplického fotbalu se nepovedl pouze st.žákům. Stará garda přivezla putovní pohár z Velichovek, muži vezou první 3 body z Hejtmánkovic a ml.přípravka 3x deklasovala své soupeře v Zábrodí.

 

19.8.2012  První kolo se st.žákům doma (1:4) ani mužům venku (2:1) nevydařilo.

Další utkání se hrají v předehrávce v úterý, resp. v sobotu od 17:30 a 17 hodin doma v Teplicích.

 

31.7.  Byl zveřejněn rozpis podzimních termínů MUŽŮ v okres. přeboru - sk.SEVER.

 

Zlato z HAPOSTAR 2012

28.7. - HAPO STAR 40+  Havlovice  (6+1)

1. OldBoy´s Teplice n.M.,   2.Sonia Žacléř,   3.Pražská Trutnov

Soupiska Teplic: brankář Cibulka - obrana Brandejs Milan, Kalaš Radek (1a3/4 utkání chytal utkání 3a4 za ČK potrestaného Cibulku), Mach Jan, Mucha Míra - záloha Kavka Petr, Pásler Libor - útok Cabrnoch Pavel, Šimon Daniel, Troják Pavel

   Celkem 10 týmů se utkalo ve dvou skupinách, následných semifinále, utkání o 3.místo a finále. Naši borci hráli až do samého závěru a po výsledcích ve skupině: Teplice-Havlovice 6:1, Ostrava I 2:1, Sonia Žacléř 0:1, Ostrava II 2:1, následném vítězství v semifinále s Pražskou Trutnov 2:1 postoupili do finále. Tam se proti Sonia Žacléř ujali vedení 1:0, ale do konce se podařilo soupeři vyrovnat na konečných 1:1. V nastavení 2x5min. zlatý gól nepadnul a došlo na penalty. Do 8. série se střelci nemýlili, až v 9. nedal J.Mach (Teplice). Následnou teplický Cibulka chytil, v 10. se Troják (Teplice) prosadil a Cibulka opět chytil zlato. Po slavnostním ceremoniálu, kdy jsme zaznamenali ještě individuální ceny za střelce (Cabrnoch Pavel 5 branek) a nejlepšího hráče (Mach Jan) jsme po celodenním vedru s radostí přijali povinný rituál koupele v řece Úpě.

 

22.6.2012  Jubilejní 20.ročník TURNAJE "O POHÁR STAROSTY" vyhrál Continental   

Krásné slunečné počasí přálo fotbalistům i fanouškům, kteří v hojné míře přišli povzbudit své týmy. Nejvíce se v systému každý s každým na  30 minut dařilo Continentalu Adršpach, který bez ztráty postupně porazil loňské vítěze HAUK Police 3:1, Starou gardu Teplic 2:0 a FAN´s 1:0. Druzí se 3 body, stejně jako ostatní dvě mužstva (rozhodovalo vzájemné skóre tří mužstev) skončili HAUK Police, kteří zdolali FAN´s 6:2 a podlehli Staré gardě 0:2 (duhá branka padla z penalty, kdy došlo k mýlce rozhodčích, kdyžprasklá achilovka L.Fiedlera se jevila jako faul...) Třetí místo vybojovali právě s Haukem hráči Staré gardy, kteří ještě podlehli FAN´s 0:2. Poslední FAN´s měli ještě ve vzájemném souboji s Continentalem šanci na zlato, resp. stříbro (v případě vítězství, resp.remízy), ale prohra je odsunula na "bramborový" stupínek. Děkujeme rozhodčím Josefu a Mírovi Paulů za zvládnutí celého turnaje s pomocí třetích laiků.... a za rok se těšíme na 21.ročník. (foto v galerii SG)

Komentáře trenéra mužů Láda po jarních mistrácích:

A tak jsem to viděl JÁ!! (12) 16.6.2012

 

Teplice - Mezilesí  3 : 5 (0 : 3)

  

Motto :  Tohle už nespraví ani „kastrace“!

 

No opravdu jsem si myslel, že poslední zápas doma, po těch mizériích bude o něčem. Na pátečním tréninku jsem i věřil, že mě tým bere a že uvidím na hřišti alespoň nějaké náznaky trénovaného. NESTALO  SE!

Kdybych nebyl pragmatik, tak bych i uvěřil, že to byla fotbalová „TÝM SABOTÁŽ“. Takto platí, že ze zápasu si budu pamatovat:
„Bylo sluníčko, pěkné teplíčko a kdyby ti hnusně pohybliví hráči soupeře nerušili svojí aktivitou, důrazem a dokonce střelbou, tak byl i docela odpolední siestový klídek a pohodička!!!!!!!!!!“

Nečekejte, že budu něco popisovat a rozborovat. Omluvou dnešní blamáže může pro někoho být, že se na zápas vyprdnul(bez omluvy) Štefan, narychlo doplnil Milan, zranil se ale rychle Tomáš a za chvilku i Kondor a na lávce nikdo. Pro někoho možná ano, pro mě ne!

Za 90 min. tým nebyl schopen, možná ale i ochoten předvést nějakou akci pro mě a po mém, abych se po půl roce u týmu neprezentoval jen jako idiot tak akorát vhodný pro vyplňování zápasové soupisky!

To že jsme ve druhé půlce dali tři góly a poločas vyhráli nemá v kontextu žádnou relevantní hodnotu, protože soupeře to už s námi jen přestalo bavit a hru už vypustili!

 

Závěr:
Naivně jsem si na jaře myslel, že mám týmu co dát ze svých zkušeností hry v OP a že je ještě v týmu dost věkové a fotbalové síly pokusit se po doplnění o 2-3 hráče o boj ve skupině o postup a třeba i na  B třidu.  Po dnešku jsem prozřel a ač nerad musím uznat, že „Mirda“ měl vlastně v diskuzi (pokud na stránkách byla dostupná) pravdu! Příjemné mi to není, ale jako realista bych byl fakt nerad, aby moje fotbalová vize byla týmu mnou násilně vnucována a ten se pak protrápil špatným tréninkem a i koučinkem z OP do OS! 

Lád st.

 

A tak jsem to viděl JÁ!! (11) 9.6.2012

 

Teplice - Červ.Kostelec B   1 : 2 (1 : 0)

 

Motto zápasu: Teplice opět nehrály fotbal, a tak nepadlo dalších 7 kulí  Saraj-Kostelci!!

 

Po volném víkendu jsem očekával hlad po fotbale. Vlastně o nic se nehraje, snad jedině jestli ve skupině o sestup budeme první nebo ne. Dalo by se tedy ale očekávat, že se pokusíme hrát něco lepšího než v posledních utkáních. Výkony týmu od vítězství v Jaroměři ale mají jednoznačně sestupnou tendenci , jako by už nikoho ani nebavilo hrát fotbal.  V pátek na tréninku jsem se pokusil napravit nedostatky „teplického školství“, ale bohužel přišla průtrž mračen a trénované trojúhelníky se asi opět slily do zafixovaných „parabol“ někdy až „hyperbol“ , a když už byly kopky soupeře vyhodnoceny jako dotírající, tak byl nasazen tvrdošijný probíják kopaček soupeře. „EL clasiko“ posledních zápasů!!

V druhém poločase, kdyby se zoral trávník na naší pravé straně, já tam zasázel brambory, tak bych je pořídil i nerušeně po uzrání vykopat!!!!

Ač nerad musím tu napsat: „ach není na našem současném „fotbale“ nic, co by mě těšilo“.

Stereotypní hra týmu na 70m s parabolickým „hulením“ tam a zpět, kdy pět defendrů  je na hranici naší 16m v řadě a 5 ofendrů je v jedné řadě na hranici 16 soupeře a při oboustranné „hulbě“ tam i zpět, veškeré neumístěné či nedokoplé balony, v klídku a s piánkem sbírají bez ataku na 30m vyklizeném středu jeden až dva zapomenutí hráči soupeře, a dokáží z toho být následně i smrtelně nebezpeční. Hra zálohy je pak úplně mimo mísu, rozptýlený nezajištěný útok si bez druhé vlny nekopne a ztrácí míč za míčem. Na druhé straně pak v defenzívě stačí dva „indivindy kiksy“ a je z toho zákonitě prohra.

ZASLOUŽENÁ!

To přeci není fotbal, který by mohl někoho bavit!!

 

Tedy k zápasu:

1/ První půlka – nic moc!

2/ Přestávka – žádost kouče o alespoň něco z fotbalu, který mi je blízký.

3/ Druhá půlka – nic se nezměnilo, jen šperk ve formě kiksů na míči!

 

Divácky:

- pochopitelná kritika že se na to nedá ani koukat

První poločas:

Soupeř přijel s obvyklým týmovým slepencem zralým na další sarajevský  nášup. Brzy jim Fichi poslal vizitku a bylo 1 : 0. No a pak si už ani raději moc nevzpomínám. Určitě ale vím,  že by někdo z mého týmu by chtěl hrát kombinační týmový fotbal. Pamatuji si jakési paraboly, proložené hyperbolou, kdy se tým rozdělil na defendry a ofendry s úplným vyklizením středu hřiště. Stoper soupeře jen stereotypně naskakoval na náhuly a jednoduše vracel a odvracel!

Přestávka:

Kouč žádost o snahu o návrat k fotbalu, připomenutí kombinačních trojůhelniků, přenášení hry, pohybu bez míče s nabídkou, zkrácení hřiště a střelbu.

 Druhý poločas:

Nic se nezměnilo! Jen se hrálo stereotypně po naší levé straně, kdy chvílemi pod valem zuřivě mastilo do balónu na „pěťáku“ až 20 hráčů. Na naší pravé jsem mohl klidně vyučovat základy zemědělství, což mi je asi opravdu bližší, než do týmu prosadit nějakou svoji fotbalovou myšlenku!!

Mirda má asi fakt pravdu!!

No a když jsme navrch přidali dva osobní kiksy na míči, tak soupeř otočil na 1 : 2.

Soupeř má v týmu nezkušené mlaďáky, mi jsme na poslední půlhodinu vystřídali dva rezervní hráče, ale i tak si  myslím, že jsme měli mít sílu výsledek otočit.

Nestalo se!

O víkendu končíme sezonu doma s Meziměstím. Svoji jarní misi u týmu tedy vyhodnotím až po tomto zápase.

Zdraví Lád st.

 

A tak jsem to viděl JÁ!! (10)

 

Heřmánkovice – Teplice   4 : 4 (0 : 3)

 

Motto zápasu: To by se z toho jeden …………!

 

No to je šílenství. Na pátečním tréninku se 4 účastníky „tréninkového zájezdu“dohodneme na potřebě změnit taktiku na sobotní atypický zápas. V kabině před utkáním se pokusím o tom přesvědčit i nepoučené „účastníky zápasového zájezdu“. Dohodneme se na taktice hry na nefotbalovém hřišti s zvláštním týmem OP. První poločas po „dořvávání taktiky“ koučem, si hra celkem sedla tak, že soupeři hrozil totální debakl. Bohužel to vyneslo jen poločasových 0:3 s festivalem zbytečně zahozených šancí. Po poločase opět klasické uspokojení?, namistrování? a výsledkem byla málem deklasace našeho týmu!?????

To mi fakt hlava nebere, jak nejzkušenější hráči týmu můžou takto takticky selhat!

Nerad se pouštím do osobních hodnocení hráčů, jsem u týmu krátce, proto nevím kolik kdo unese osobní kritiky. Byla to hrůza a děs, jak jste zblbnuli!

Nechám to tedy na každém z Vás.
(pokud Vás to bude zajímat, tak to máte u mě uložené-nemám s tím problém-třeba po sezoně při posezení)

 

K zápasu.

 

První poločas:

Myslím si, že jsem na hru soupeře a dané hřiště stanovil naprosto správnou a účelnou taktiku. Sice některým „tradicionalistům“ chvíli trvalo, než si dali říci tak, aby útočníci hráli střed u sebe a jeden hrál na stopera, aby otevřeli strany a hlavně aby nikdo nedrbal na míči  a nepouštěl si domácí agresory k nohám. V Heřmánkovicích se fotbal velkého hřiště hrát nedá, ale i nakopávaná má své pravidla a zákony. Že byla taktika zvolena správně musel snad vidět i slepejš. Soupeře jsme mleli a mohli jen počítat šance a následně fíky v jejich síti. Oťásek obstřelem k tyči 0:1, Muška po zemi na zadní ze standardky 0-2, únik Matugy, centr  a Muška z voleje 0-3. Bohužel ostatní šance zůstaly nevyužity, včetně Pavlova jakéhosi prapodivného „šťoušku“ normálně do prázdné, ale on jen do ruky gólmana.  (že bychom tím urazili fotbalového tam nahoře?)

Myslím si, že ještě nikdy si nesedla určená taktika kouče s ochotou týmu se určenému hernímu plánu podvolit. Do kabiny se mi šlo s lehkou myslí, protože jsem mněl dobrý pocit, že z lávky neřvu úplně zbytečně, tak  jako v Machově.

Přestávka:

Nebylo moc co řešit. I hráči v kabině mi připadali v pohodě a zaujati totálním mletím soupeře, který na hřišti nevěděl která bije a vůbec nestíhal.

Já to viděl na ručník!

Přesto jsem znovu zopakoval, že soupeř má nebezpečnou a všehoschopnou 11, Lehoťáka a Šprince, kteří dozajista jsou rozdílovými hráči soupeře a na které žádný hráč mého týmu individuálně nemá!

Druhý poločas:

Soupeř přeskupil řady, Šprinc šel do středu zálohy, Lehoťák na hrot k útočné 11. Ani tato změna soupeři v první čtvrthodině nic nepřinesla. Matuga, který na tréninku i v zápasech si dá z celého týmu asi nejvíce říci, to z náběhu z úhlu napálil z před 16 m a „děravkin“ dle předpokladu propustil 0:4! (lepší náběhy a byl by dobré kladivo!!)

V mé hantýrce živočicháře bych nyní měl napsat, že co se dál dělo na hřišti by se ani „zvěrolékaři nikdy stát nemělo“. Veterinář může něco přeříznout, a je to s dobytčetem na kafilerii. Ve fotbale jsem ještě nikdy neviděl, aby tým při vedení 0:4 takhle zblbnul a zápas pustil do takových sraček, tak jak to provedl můj tým v Heřmanech.  Všechno to začalo po bezhlavém náhulu soupeře jaksi a  kamsi, následoval nesoulad gólmana a stopera vyjádřený  „mám- nemám“ v rohu velkého vápna, kdy 11 soupeře předvedla čeho je schopná.

Stát se to může, ale stopér toto nikdy nesmí dopustit! 1 :4

Sice jsme se pěkně ujišťovali „nevadí nevadí, soupeř nás za to pohladí“. Nestalo se!  Soupeře to hodilo na koně, kterému  moje jen pěší a rozprášená kavalerie už jen začínala dělat cosi jako „stafáž“. Řekl bych to asi zkráceně a neosobně, můj tým úplně herně zblbl. Hráči určení k systémové eliminaci 3 nebezpečných hráčů soupeře úplně vypadli z role a bránili tak snad jen sebe sama před čtením hry soupeře a svým aktivním pohybem. Útok úplně ztratil zuby i s hlavou, nakopávali jsme na ně sice hezky, ale u stopéra soupeře nikdo nebyl?, a ten tak snadno nahuloval zpět přes celé hřiště, kde nebezpeční hráči soupeře byli a míče přijímali i rozdávali. Chvilku jen tak hrozili, ale když viděli chaos a bordel a na hrotu nedůraz, tak se vysunul i jejich předstoper a krajní obránci a začal pro nás „chačaturian“.  Soupeř si svým pohybem z našich nestíhajících statistů udělal trhací kalendář a začal i dávat branky. No a kdo byl tak viděl, postupně Lehoťák, 11 a Šprinc (vlastňák) nám za podpory celého týmu předvedli, jak se bojuje, pracuje s míčem centruje a střílí. 4 : 4 Rozhodující a největší rozdíl však byl v jejich pohybu bez míče!!!!

No a tak kalich hořkosti mohla dát poslední minuta. Naše standardka z půlky, všichni naši hráči v 16soupeře , kdy šlo o poslední pokus vyhrát.  No a co mé oko vidělo? Hrůza! Hlava mi to doteď nebere! Bezhlavý náhul do prvního hráče soupeře a brejk na Ižu!?!?!? Ještě že se hráč soupeře ukvapil, sice pěkně ale z dálky na zadní tyč, Iža jak mnohokrát před tím vytěsnil.

Rozhodčímu nás bylo zřejmě už i líto, raději hned písknul konec a do kabin.               

 

Závěr:

Snad za to může plánovaná večerní zábava, nebo nejsou síly na druhý poločas, možná je to o hlavě, nebo ten Mirda pokušitel má snad i pravdu.

Já fakt nevím!

Musím ale ještě napsat, že jsme hráli se soupeřem, který by při dodržení naší fotbalovosti první půlky měl dostat desítku! Co se stalo v druhé půlce nevím, nedovedu si to vysvětlit.

Co vím ale naprosto přesně, že soupeř si za posledních 30minut zasloužil vyhrát!

Lád st.

 

A tak jsem to viděl JÁ!! (9) 19.5.2012

 

Machov - Teplice  3 : 0 (0 : 0)

 

Motto zápasu: Pohádka o masakru 11 bé-oveček deseti chytrými vlky

 

Ani splácnutá sestava nemůže znamenat, že si hráči nejsou schopni nahrát, zakombinovat a přehrát soupeře bojujícího v 10 lidech. Hrají se v OP všelijaké zápasy. Bez zápasové motivace hry o něco se těžko koučovi týmu vysvětluje, že fotbal je hra, která musí umět bavit. Nevím jak se bavili hráči mého týmu, já jsem se nebavil! Výkon mého týmu bavil tedy jen soupeře, jeho diváky a možná byli pobaveni úrovní naší hry rozhodčí.

 

K zápasu.

Vlastně není co, ani koho hodnotit. Herní taktika se nedodržovala!

Nasazení osobní ani týmové nebylo! Kombinace žádné!

Střelbu jsem neviděl! V týmu nebyl ani jeden hráč, který by chtěl hrát kombinační fotbal pro radost a potěšení, natož který by zvedl alespoň mnou požadované „srdce a boj“! Jediné náznaky jsem občas zahlédl u Matugy. Ostatní hráči tak nějak bezcílně a alibisticky bloudili hřištěm, a když je náhodou potkal balon, tak se po mizerném prvním kontaktu s balonem rozplácli o prvního protihráče a nebo se z hlubokého ležérního záklonu pokoušeli prokopnout kopky soupeře. Přihrávka na 5, 10m věc nemožná, trojúhelník se asi v geometrii neučil a křížné přenesení hry? Co to je? Kdo to vidí? Kdo to ukopne? Atd, atd.

Ano správná odpověď je:  NIKDO

Nic jiného mně tentokrát v hlavě z našeho ostudného výkonu v hlavě nezůstalo. Jo průběžné pobekávání (mé i hráčů).

 

První poločas se hrál nezáživný fotbal, kde se hrálo jako by z povinnosti a s myšlenkami na Slováky a večerní finále ligy mistrů.

Pro Náš tým skončil fotbal po Muškově úniku, faulu gólmana, který byl vyloučen. Standardku netrénující hráči neznalostí zazdili a to bylo vše co jsme předvedli.

Soupeř se stáhl do defenzivy, aby nedošlo k debaklu a začal hrát co je mu vlastní-nákopy a brejky.

No a že to umí viděli stopeři, když mezi nimi po jejich nedůrazu propadl balon a důrazný soupeř za jejich zády prostřelil. 1:0

Následně propadl pravý anarchista a zkušený hráč  za jeho zády srovnal krok a zkušeně prostřelil 2:0.

Dílo zkázy dokončil „telefonista“ na lajně, který pustil asi ofsajd a bylo 3:0

Dá se říci, že si z nás taky oslabený soupeř udělal „gorodkovou“ přípravu, kdy neukáznění statisti našeho týmu jim dělali jen ostudnou herní „stafáž“

 

Hodnotící slovo kouče:

 

FUJ TO BYLA KARTA!


Za týden venku Heřmani. Bojovný tým z sestupových vod, který to na svém malém hřišti prostě umí. Doufám, že předvedeme fotbal, pro který jsem šel s nějakou vizí trénovat a koučovat do Teplic a že webový diskutér Mirda nemá a nebude mít pravdu.  

Nepotěšili jste mě, tedy ani já Vás jsem nemohl článkem potěšit.

Lád st.

 

A tak jsem to viděl JÁ!! (8) 12.5.2012

 

Starkov x Teplice  3 : 2 (2 : 1) odveta

 

Motto zápasu: Blamáž - tak toto opravdu nebyl srdce a boj natož fotbal!

 

I takovéto zápasy se hrají a k fotbalu bezpochyby patří.

Doufám ale, že jsme se nenakazili „starkovskou infekcí“, věčného diskutování a obrečívání.

Narovinu Vám říkám, že pokud by v týmu měli převládnout při zápasech diskutéři s rozhodčími, soupeři a i koučem, nemá moje kouč-mise žádný smysl!

Po této stránce jste mě dnes naprosto zklamali!!

Sehrál jsem s Vámi 7 celkem pohodových zápasů, kdy se někdy fotbalově nedařilo, ale většinou se dařilo.

Poslední dva zápasy s Kostelcem a v Jaroměři se hrál fotbal dle mého gusta.

Tj. fotbal bojovný, organizovaný a disciplínovaný.

Dnes jsme narazili na soupeře, který hrál existenční zápas doma, na malém hřišti a kdy se mu vrátil do sestavy „rozdílový“ hráč Dibla.

Myslím si, že málokterý kouč OP Náchod zná hru Starkova s Diblou víc než já.

Tedy myslím si, že když tým v předzápasové přípravě upozorním na způsob hry soupeře, který je založen na překopech za obranu na silného hráče na míči, musí tomu být přizpůsobena defenzivní hra.

Nebyla!

„Honění králíka“ od zadu jsem dozajista neordinoval!

Žádné diskuze při zápase ani v kabině o poločase toto nezmění!(po zápase nebo na tréninku si to klidně rád vyslechnu)

Uvědomte si, že já to vidím bez emocí, únavy a adrenalínu a poslouchám i herní příkazy z lavičky hostů.

Můžete mít na to názor kdo chcete - jaký chcete, prostě to bylo o nedodržení  herní taktiky a osobním selhání jednotlivců.

Každý zápas a každý soupeř je jiný, ale silný ambiciozní tým i hráč postu  musí umět na herní situace reagovat.

K zápasu:

No abych řekl pravdu, moc se mi ho ani hodnotit nechce.

Dalo by se to stručně zhodnotit krátce, čím méně fotbalu, čím méně osobního nasazení a dovedností, tím více nesoustředěnosti, diskuzí a obrečívání rozhodnutí rozhodčích.

Trochu pozměněná sestava by neměla znamenat rozklad taktiky a morálky týmu.

Fotbalových přihrávek jsme měli možná i víc, ale ve všem ostatním co dělá fotbal fotbalem byl soupeř lepší, a i proto nakonec úspěšnější.

1 : 0 překoplá obrana-možná ofsajd, nicméně důraz soupeře, Farina neurazil ale narazil na Mrkvu a ten do prázdné.(Farina jasná ČK-štěstí že padl gól)

1 : 1 v pátek na tréninku jsme se s torzem hráčů pokoušeli natrénovat rozehrávané standardky.  Pokus vyšel, možná né úplně ideálně, ale Štefan to píchl Kučerovi do klece.

Myslel jsem si, že to tým pobaví(mě ano) a herně nakopne a soupeře přejedeme! Bohužel se dnes nedařilo krajům a Dibla, ale i někdy mladý Novas si s nimi dělal minimálně nehezké věci.

2:1 Milan se zapomněl a následně v 16 hasil tak, že penda!

Možná kdybychom stále nebrečeli a HR už těmi keci nesr…, tak by to posoudil jak střet ramen, ale penda se dala písknout taky!!!! Hraničních zákroků v 16 jsme měli dost!

Zbytečné!

2 : 2 naše standardka napálená z 25m na gólmana, ten neudržel a Kondor mu to pleskl do klece!

Jo pěkné!

3 : 2 standardka z před 16, Farina stavěl zeď na centr, a Mrkva mu skvělým nákopem trefil šibenici na první tyči. Jestli blbě postavená zeď, podcenění gólmana, nebo fenomenální nákop posoudit dovede asi jen ten „zkoprnělec“ z klece.

Gól do žurnálu!!

Pak už jen boj, boj a boj, ve kterém byl soupeř motivovanější, tedy lepší a hlavně  agresivnější.

Zabetonoval a po zásluze ubránil výhru!!

 

Závěr kouče:

1/ tým Teplic by se měl nad svým výkonem umět zamyslet a vyvodit správné závěry!

2/ týmu Starkova je potřeba umět pogratulovat k vítězství za fotbal se značkou „srdce a boj“

3/ kdo někdy pískal ví, že v rozhodčích to nebylo! Až to bude o rozhodčím, tak Vám to řeknu a budu první, který to bude řešit.

Prohra mě nemrzí, ztráta bodů se Starkovem už vůbec ne. Vadí mi ale způsob!!!!

Tedy snad za týden v Machově to bude zpět v normále.

Lád st.

 

A tak jsem to viděl JÁ!! (7) 8.5.2012

 

Jaroměř - Teplice  2 : 3 (0 : 2) - odveta

 

Motto zápasu: „Kurva hoši byl to boj, který musel bolet!

 

Namlsaní po Kosteleckém masakru jsme ve svátek osvobození zajížděli do Jaroměře.

 

Mise měla zajistit:

1/ další tři body do tabulky, které nám už ale nic neřeší.

2/ fotbalově se popasovat s týmem, který byl posílen o 4 hráče A týmu

3/ dát jakousi naději Starkovu v boji o záchranu

 

Pokud chceme v příští sezoně hrát o šanci zahrát si lepší fotbal, tak je pro tým důležité se utkávat se silnými týmy tak, abychom si ověřili, zda výkonnostně na to máme. Proto jsem velmi rád, že soupeř byl posílen o 4 hráče hrající špici A třidy, a že si jednotliví hráči mohli vyzkoušet hru proti:

- soupeřově 2, která nám v první půli dělala pěkné problémy.

-15 známe velmi dobře a  jeho kvality na míči.

-10 nám až takové problémy nepřipravila,

- 9 byl na hřišti viditelný jako „pan fotbalista“.

Je jasné, že pokud B tým hraje o sestup a hráči A týmu si můžou zatrénovat, tak prostě kouč A týmu dovolí výpomoc. Udělal by to každý klub který má A i B tým.

 

Tedy k zápasu:

1/ První půlka – každý chvilku tahal pilku, ale my jsme stříleli branky

2/ Přestávka –  bude to boj, soupeř se nevzdá

3/ Druhá půlka – bojovali jsme kolektivně velmi statečně  a úspěšně!

 

Divácky to bylo:

- nebylo moc pro koho hrát – Teplice nemají své rowdies

- po přestávce bylo horké ovzduší a na hřišti se i blýskalo

 

První poločas:

Přijeli jsme do Jaroměře oprubovat náš fotbal na předpokládaně posíleného soupeře. Hrálo se na malém rezervním hřišti, a ani nevím pro koho to byla výhoda. Než se týmy stačily“ očuchat“, tak soupeř dostal už ve 4 min „fíčka“ po krásném pasu na Filipa a jeho vývozní centr „sparťan“ pleskl do sítě. 0 : 1 No soupeře to dost zaskočilo, ale zkušeností a dovedností svých A týmových hráč

 

 

sg-dolany-30.6.2012.jpg  30.6.2012  Stará garda veze zlatý putovní pohár z Dolan    

Turnaj 35+ na velkém hřišti, každý s každým 30min. v sestavě: Cibulka - Krym, Šubrt, Koucký, Mucha, Lauryn - Bartoníček, Brandejs, Mach, Vacek, Kalaš D. - Cabrnoch, Šimon, Zeman.  Výsledky: Teplice - Úpice 1:1, Dolany 4:0, Čáslavky 3:0, Skřivany 0:1. Se sedmi body jsme na skóre obsadili 1.místo před Skřivany. Třetí Úpice ztratila vítězství brankou z trestného kopu v poslední vteřině utkání se čtvrtými Čáslavkami. Hostitelé na pátém místě.