Tabulky - archiv
Muži A 2009/2010
Okresní přebor - sk. SEVER - podzim
TABULKA
Rk.
Tým
Záp
+
0
-
Skóre
Body
(Prav)
1.
Ji Veba Machov
14
8
3
3
34: 18
27
( 6)
2.
Police n.M. B
14
8
2
4
42: 35
26
( 5)
3.
S.Hejtmánkovice
14
7
4
3
42: 30
25
( 4)
4.
So Stárkov
14
7
4
3
29: 25
25
( 4)
5.
Sl.Teplice n.M. A
14
6
3
5
37: 29
21
( 0)
6.
Loko Meziměstí
14
4
1
9
42: 48
13
( -8)
7.
So Božanov
14
2
4
8
21: 45
10
(-11)
8.
Ji Martínkovice
14
1
5
8
25: 42
8
(-13)
Muži B 2009/2010
Okresní soutěž - podzim
TABULKA
Rk.
Tým
Záp
+
0
-
Skóre
Body
(Prav)
1.
TJ V. Poříčí B
10
6
3
1
41: 18
21
( 6)
2.
So Otovice
10
5
3
2
41: 29
18
( 3)
3.
S.Heřmánkovice
10
5
2
3
35: 26
17
( 2)
4.
So Zábrodí
10
3
3
4
26: 23
12
( -3)
5.
So Ruprechtice
10
3
1
6
26: 46
10
( -5)
6.
Sl.Teplice n.M. B
10
2
0
8
24: 51
6
( -9)
Krajská 1. třída mladších žáků - sk. B 2009/2010
TABULKA
Rk.
Tým
Záp
+
0
-
Skóre
Body
(Prav)
1.
RSCM Rozkoš
11
8
2
1
33: 10
26
( 8)
2.
Meziměstí / Teplice
11
8
2
1
31: 12
26
( 8)
3.
Častolovice
11
7
2
2
35: 11
23
( 8)
4.
Albrechtice n. O.
11
7
2
2
32: 8
23
( 8)
5.
Hronov
11
7
0
4
36: 16
21
( 6)
6.
Kostelec n. O.
11
6
1
4
31: 13
19
( 4)
7.
Rychnov n. K. B
11
4
3
4
23: 12
15
( -3)
8.
Týniště n. O.
11
4
2
5
27: 24
14
( -4)
9.
Solnice
11
3
3
5
17: 23
12
( -3)
10.
Vamberk
11
1
1
9
7: 42
4
(-14)
11.
Babí
11
1
0
10
8: 42
3
(-15)
12.
Předměřice
11
1
0
10
4: 71
3
(-12)
MUŽI A 2008/2009
Krajská 1.B třída sk.B muži 2008 / 2009 - celkově
Pořadí
V
R
P
Skóre
Body
1
Třebechovice
26
17
7
2
64:20
58
2
Albrechtice
26
16
1
9
72:43
49
3
Předměřice
26
14
6
6
55:34
48
4
Černíkovice
26
14
5
7
66:46
47
5
Ohnišov
26
13
5
8
39:31
44
6
Malšovice
26
12
5
9
48:43
41
7
České Meziříčí
26
11
7
8
54:37
40
8
Vamberk
26
9
7
10
48:47
34
9
Častolovice
26
9
6
11
42:44
33
10
Dohalice
26
9
5
12
36:49
32
11
Lokomotiva HK
26
9
4
13
34:58
31
12
Babí
26
7
7
12
50:57
28
13
Teplice n.M.
26
3
4
19
37:96
13
14
Hronov
26
2
5
19
28:68
11
Krajská 1.B třída sk.B muži 2008 / 2009 - podzim
1. |
Třebechovice p. O. | 14 | 9 | 5 | 0 | 31: 7 | 32 | |
2. | Ohnišov | 14 | 9 | 3 | 2 | 24: 10 | 30 | |
3. | Albrechtice n. O. | 14 | 8 | 0 | 6 | 34: 26 | 24 | |
4. | Malšovice | 14 | 6 | 5 | 3 | 29: 20 | 23 | |
5. | České Meziříčí | 14 | 6 | 3 | 5 | 31: 24 | 21 | |
6. | Předměřice | 14 | 6 | 3 | 5 | 26: 23 | 21 | |
7. | Vamberk | 14 | 5 | 4 | 5 | 26: 22 | 19 | |
8. | Černíkovice | 14 | 5 | 3 | 6 | 30: 30 | 18 | |
9. | Dohalice | 14 | 5 | 3 | 6 | 19: 20 | 18 | |
10. | Loko Hradec | 14 | 5 | 3 | 6 | 18: 33 | 18 | |
11. | Babí | 14 | 4 | 5 | 5 | 28: 26 | 17 | |
12. | Častolovice | 14 | 4 | 4 | 6 | 18: 21 | 16 | |
13. | Hronov | 14 | 1 | 5 | 8 | 14: 31 | 8 | |
14. | Teplice n. M. | 14 | 0 | 4 | 10 | 22: 57 | 4 |
MUŽI B 2008/2009
Okresní soutěž muži 2008 / 2009 - podzim
1. | MFK N.Město B | 33: 10 | 22 | |||||
2. | So Heřmánkovice | 47: 37 | 18 | |||||
3. | Velká Ves | 40: 37 | 14 | |||||
4. | TJ V. Poříčí B | 21: 18 | 14 | |||||
5. | So Otovice | 29: 31 | 14 | |||||
6. | Sl.Teplice n.M.B | 25: 30 | 14 | |||||
7. | So Ruprechtice | 25: 39 | 14 | |||||
8. | So Zábrodí | 11: 29 | 8 |
Okresní přebor dorostu Rychnovska a Náchodska 2008 / 2009 - podzim
1. | AFK Hronov | 30: 6 | 22 | |||||
2. | Přepychy | 26: 13 | 19 | |||||
3. | Častolovice | 36: 11 | 18 | |||||
4. | Doudleby n.O. | 27: 10 | 17 | |||||
5. | 1.FC Rokytnice | 19: 9 | 17 | |||||
6. | Police n.M. | 16: 17 | 13 | |||||
7. | Borohrádek | 23: 19 | 12 | |||||
8. | Javornice | 11: 23 | 9 | |||||
9. | Voděrady | 7: 46 | 3 | |||||
10. | Sl. Teplice n. M. | 7: 48 | 1 |
Okresní přebor starší přípravka 2008 / 2009 - podzim
1. | Sl.Teplice n.M. | 73: 16 | 44 | |||||
2. | MFK N.Město B | 95: 13 | 43 | |||||
3. | FK Náchod B | 92: 24 | 37 | |||||
4. | Sl. Broumov B | 53: 24 | 33 | |||||
5. | TJ V. Poříčí | 30: 85 | 12 | |||||
6. | Loko Meziměstí | 4:185 | 0 |