Žáci - archiv
Tabulka a výsledky starších žáků 2010/2011 Konečná tabulka
|
||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body | (Prav) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
1. | Náchod B | 16 | 15 | 0 | 1 | 121: 7 | 45 | ( 21) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2. | Olympia Hradec B | 16 | 14 | 0 | 2 | 62: 30 | 42 | ( 18) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3. | Častolovice | 16 | 12 | 1 | 3 | 56: 21 | 37 | ( 13) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
4. | Meziměstí / Teplice | 16 | 10 | 0 | 6 | 33: 25 | 30 | ( 6) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
5. | FKM Javorka | 16 | 9 | 2 | 5 | 50: 23 | 29 | ( 5) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
6. | Rychnov n. K. B | 16 | 8 | 2 | 6 | 39: 41 | 26 | ( 2) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7. | RSCM Rozkoš | 16 | 6 | 5 | 5 | 32: 35 | 23 | ( -1) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
8. | Solnice | 16 | 6 | 4 | 6 | 25: 24 | 22 | ( -2) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
9. | Hostinné | 16 | 6 | 2 | 8 | 32: 36 | 20 | ( -4) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10. | Probluz | 16 | 5 | 2 | 9 | 28: 43 | 17 | ( -7) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
11. | Babí | 16 | 5 | 2 | 9 | 17: 41 | 17 | ( -7) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
12. | Skřivany | 16 | 5 | 1 | 10 | 24: 47 | 16 | ( -8) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13. | Kostelec n. O. | 15 | 4 | 3 | 8 | 15: 49 | 15 | ( -6) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
14. | České Meziříčí | 16 | 3 | 2 | 11 | 16: 46 | 11 | (-13) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
15. | Mladé Buky | 15 | 3 | 1 | 11 | 17: 53 | 10 | (-14) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
16. | Týniště n. O. | 16 | 2 | 1 | 13 | 10: 56 | 7 | (-17) | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Krajský přebor mladší žáci 2010/2011 - konečná tabulk
1 | Broumov | 20 | 14 | 4 | 2 | 64:17 | 46 |
2 | Meziměstí-Teplice | 21 | 12 | 2 | 7 | 32:16 | 38 |
3 | Úpice | 22 | 12 | 2 | 8 | 53:38 | 38 |
4 | Kostelec n.O. | 22 | 10 | 6 | 6 | 50:34 | 36 |
5 | Vamberk | 21 | 8 | 5 | 8 | 42:48 | 29 |
6 | Hronov-Police | 21 | 8 | 4 | 9 | 25:27 | 28 |
7 | Červený Kostelec | 20 | 7 | 3 | 10 | 28:45 | 24 |
8 | Rtyně/Svatoňovice | 21 | 0 | 0 | 21 | 7:76 | 0 |
Krajská 1.třída sk.B - mladší žáci
V sezóně 2009 / 2010 budou vystupovali naši žáci v krajském přeboru ve společném týmu s Loko Meziměstí.
Pomohli tím udržet krajskou 1.třídu v Meziměstí, které by bez naších hlavně mladších žáků nemohlo v kraji působit.
Domácí utkání se v podzimní části odehrála na hřišti v Meziměstí, jaro v Teplicích n.M.
22.8. |
So | Loko / Slavoj | vs. | Kostelec nad Orl. |
5:1 |
3O.8. |
Ne | Častolovice | Loko / Slavoj |
2:2 (0:1) |
|
5.9. |
So | Loko / Slavoj | Hronov |
2:5 (2:1) |
|
13.9. |
Ne | Solnice | Loko / Slavoj |
1:3 (1:0) |
|
19.9. |
So | Loko / Slavoj | Babí |
4:1 (2:0) |
|
27.9. |
Ne | Rozkoš | Loko / Slavoj |
1:1 |
|
3.10. |
So | Loko / Slavoj | Vamberk |
5:1 |
|
11.10. |
Ne | Týniště n.Orl. | Loko / Slavoj |
0:2 |
|
28.10. |
Stř | Loko / Slavoj | Předměřice |
2:0 |
|
24.10. |
So | Loko / Slavoj | Rychnov B |
3:0 |
|
1.11. |
Ne | Albrechtice | Loko / Slavoj |
0:2 |
TABULKA podzim 2009 | ||||||||
Rk. | Tým | Záp | + | 0 | - | Skóre | Body | (Prav) |
1. | RSCM Rozkoš | 11 | 8 | 2 | 1 | 33: 10 | 26 | ( 8) |
2. | Meziměstí / Teplice | 11 | 8 | 2 | 1 | 31: 12 | 26 | ( 8) |
3. | Častolovice | 11 | 7 | 2 | 2 | 35: 11 | 23 | ( 8) |
4. | Albrechtice n. O. | 11 | 7 | 2 | 2 | 32: 8 | 23 | ( 8) |
5. | Hronov | 11 | 7 | 0 | 4 | 36: 16 | 21 | ( 6) |
6. | Kostelec n. O. | 11 | 6 | 1 | 4 | 31: 13 | 19 | ( 4) |
7. | Rychnov n. K. B | 11 | 4 | 3 | 4 | 23: 12 | 15 | ( -3) |
8. | Týniště n. O. | 11 | 4 | 2 | 5 | 27: 24 | 14 | ( -4) |
9. | Solnice | 11 | 3 | 3 | 5 | 17: 23 | 12 | ( -3) |
10. | Vamberk | 11 | 1 | 1 | 9 | 7: 42 | 4 | (-14) |
11. | Babí | 11 | 1 | 0 | 10 | 8: 42 | 3 | (-15) |
12. | Předměřice | 11 | 1 | 0 | 10 | 4: 71 | 3 | (-12) |
Trenéři: Kalaš Dušan, Řeháček Tomáš, Oubrecht Jiří
Rozpis jarních utkání 2010:
24.4. |
Loko / Slavoj |
vs. |
Albrechtice |
0:0 |
|
10.4. |
Kostelec nad Orl. | Loko / Slavoj |
0:2 (0:1) |
||
17.4. |
Loko / Slavoj | Častolovice |
5:2 (2:1) |
||
25.4. |
Hronov (v Polici) | Loko / Slavoj |
1:7 (1:2) |
||
1.5. |
Loko / Slavoj |
vs. |
Solnice |
3:0 |
|
9.5. |
Babí | Loko / Slavoj |
0:6 (0:4) |
||
23.5. |
Vamberk | Loko / Slavoj |
0:5 (0:1) |
||
26.5. |
|
Loko / Slavoj | Rozkoš |
0:1 (0:1) |
|
29.5. |
Loko / Slavoj |
vs. |
Týniště n.Orl. |
6:0 (2:0) |
|
5.6. |
Předměřice | Loko / Slavoj |
0:7 |
||
12.6. |
Rychnov B | Loko / Slavoj |
4:0 |
Trenéři: Kalaš Dušan, Řeháček Tomáš, Oubrecht Jiří
5.6. Předměřice vs. Loko / Slavoj 0:7
branky: Resl 2x, Kolek Martin 2x, Radvanovský, Kalaš Jáchym, Kretschmer Denis
29.5. Loko / Slavoj vs. Týniště n.Orl. 6:0
branky: Kolek Martin 3x, Kalaš Jáchym, Pokorná Denisa, Kubeček Jakub
23.5. Vamberk vs. Loko / Slavoj 0:5
branky: Kubeček Jakub 2x, Kolek Martin, Ressl Tomáš, Radvanovský Roman
9.5. Babí vs. Loko / Slavoj 0:6
branky: Kalaš Jáchym 2x, Kolek Martin 2x, Kretschmer Denis, Škoda Jakub
1.5. Loko / Slavoj vs. Solnice 3:0
branky: Kretschmer Denis, Kolek Martin, Škoda Jakub
25.4. Hronov vs. Loko / Slavoj 1:7
branky: Kubeček 2x, Kolek M. 2x, Kalaš J., Škoda J., Lauryn R.
17.4. Loko / Slavoj vs. Častolovice 5:2
branky: Kubeček 3x, Řeháček 2x
10.4. Kostelec nad Orl. vs. Loko / Slavoj 0:2
branky: Kolek Martin 2x
V sezóně 2008/2009 jsme neměli dostatek žáků. Proto byli kluci zařazeni k dorostu a žákovské kategorie jsme nepřihlásili.
V sezóně 2007/2008 jsme měli v okresním přeboru pouze starší žáky.
Rozpis a výsledky jarních utkání 2008:
5.4. 2:0 12.4. 1:0 20.4. 2:0 8.5. 1:3 10.5. 1:2 14.5. 5:0 18.5. 0:1 21.5. 1:4 24.5. 0:1 1.6. 4:0 5.6. 0:7 14.6. 0:4
Teplice
Velké Poříčí
Martínkovice
Teplice
N.Města B
Teplice
Teplice
Machov
Teplice
Police
Teplice
Stárkov
Machov
Teplice
Stárkov
Teplice
Teplice
Martínkovice
Police
Teplice
Teplice
N.Město B
Velké Poříčí
Teplice
Trenéři: Láník Míra a Rudol Honza