Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Ukončení činnosti k 30. červnu 2011

__________________________________________________

  Náhled do minulosti:

  OFS Náchod - Okresní soutěž mužů

 

Sezóna 2008/2009 Achiv                                                                                               Soupiska hráčů

   

 
Všechny hráče  žádám, abyste v případě, že nemůžete na zápas z nějakého důvodu odjet, mě o tomto včas informovali. Tj. nejpozději ve čtvrtek před zápasem. Tel: 777 188 142. Děkuji předem, Petr Zápotočný.

 

Rozpis utkání jaro 2011 

 9.4.

Teplice B

-

 Zábrodí 

0:2

  17.4.

Teplice B

Šubrt 2x, Florián 2x, Kohl

-

 Ruprechtice

5:3 (2:2)

 23.4.

 Heřmánkovice

 -

 Teplice B

9:0

 1.5.

V. Poříčí B   Teplice B 6:2 (1:0)

8.5.

 Teplice B

Šprinc 3x, Florián, vlastní  

 -

 Martínkovice

5:1 (4:0)

14.5.

 volno

 -

 

 

 21.5.

Zábrodí 

 -

 Teplice B

vlastní, Florián

5:2 (2:2)

 28.5.

Ruprechtice 

 -

Teplice B 

4:0 (1:0)

 5.6.

 Teplice B

Cabrnoch, Farský

 -

Heřmánkovice 

2:3 (1:2)

 11.6.

Otovice

 -

Teplice B

Florián 3x

3:3 (2:2)

 

Domácí derniéra béčka: Teplice B - Heřmánkovice 2:3 (1:2) Sestava: Tauchman - Bobík, Zápotočný P., Fiedler Pa. (Šošovička), Lauryn - Mach J.st., Lulek R., Filip P., Florián - Farský, Cabrnoch   

Všem zúčastněným patří dík jak za účast, tak za předvedený výkon v na neurčito posledním domácím zápase teplické "benga", který jen smolně nedopadl alespoň remízově, což by utkání slušelo mnohem více. Za Teplice se trefily oba útočné hroty, tedy Vláďa Farský a Pavel Cabrnoch a všichni zahráli tak, že se už jasný vítěz OS musel hodně bát o výsledek až do závěrečného hvizdu. (Lehman)

 

 Zábrodí - Teplice B     5:2  (2:2!!!!)           hráno 21.5.2011

Díky všem 9 (devíti) teplickým hráčům, kteří se byli o čest a slávu teplické kopané. S domácími jsme se rozloučili a jako béčko se tam již dlouho neukážeme.

hráli: Tauchman - Bobík, Zápotočný, Krym, Florián - Kohl (zlomil si v 75.min. při obranném zákroku ruku), Brandejs, Vacek ml., Mucha T. 

 ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Teplice "B" - Zábrodí 0:2 (0:1)

Sestava: Tauchman O. - Koucký L. (Kohl D.), Fiedler P., Zápotočný P., Bobík V. - Paliashchuk A., Šubrt P., Filip P. (Šimon D.), Lulek R. - Šprinc J., Hitschfel M.

Komentář o.Tauchmana: Zábrodí hned od počátku dávalo najevo, že jeho vesměs velmi mladý tým se bude prezentovat především nad poměry OS běhavým fotbalem a skutečně už po pěti minutách musel Tauchman se štěstím likvidovat velkou šanci hostujícího útočníka. I nadále se více odehrávalo na naší půlce, ale přecejen se nám především po levé straně díky Lukáši Kouckému a vpředu Martinovi Hitschfelovi podařilo několikrát provětrat hostující obranu. Dokonce jsme měli i velmi blízko ke skórování, ale buď byl proti některý z hráčů soupeře, nebo alespoň břevno jejich brány. Tak jsme postupně více iniciativy převzali na své kopačky, ale opět bez výsledku. Když už se zdálo, že poločas dospěje k bezbrankovému rozuzlení, vystřelili hosté z více než třiceti metrů a Tauchman, ačkoliv měl naprosto volný výhled zaeragoval na falšovaný míč špatně a ten se zastavil až v bráně 0:1.

 

Do druhé půle nastoupil Dan Šimon a dařilo se nám více držet míč ve středu pole. Hosté hráli poměrně nervózně, ale přesto se nám nepodařilo dovézt k vyrovnání žádný z náznaků šancí. Hosté postupně začali podnikat odvážnější a odvážnější rychlé protiútoky a nakonec opět uspěli. To se podařilo jejich hráči přes tři bránící domácí prokličkovat až na brankovou čáru a odtud bezchybně najít špatně pokrytého nabíhajícího spoluhráče a ten neměl velký problém dostat z bezprostřední blízkosti míč do sítě. 0:2. Zápas se už víceméně dohrával. Přesto se stihl zranit Pavel Fiedler a hráči hostů neproměnili další velkou šanci.

 

Závěrem lze jen konstatovat, že se projevil rozdíl mezi týmem, jehož hráči prodělali alespoň nějakou zimní přípravu a týmem, kde většina hrůčů vidí ostatní až při zápase. 


  TABULKA - po podzimu 2010/2011
Rk. Tým Záp + 0 - Skóre Body (Prav)
 
1. S.Heřmánkovice 10 8 1 1 55: 19 25 ( 10)
 
2. TJ V. Poříčí B 10 6 0 4 33: 13 18 ( 6)
 
3. So Zábrodí 9 5 2 2 25: 17 17 ( 2)
 
4. So Otovice 9 5 0 4 34: 26 15 ( 0)
 
5. So Ruprechtice 9 3 2 4 18: 32 11 ( -1)
 
6. Sl.Teplice n.M. B 9 3 1 5 16: 18 10 ( -2)
 
7. Ji Martínkovice 10 0 0 10 5: 61 0 (-18)
 

  

Rozpis utkání podzimu 2010

 21.8.

 Otovice

-

 Teplice B

5:2

  4.9.

 Zábrodí

-

 Teplice B

1:1

 11.9.

 Ruprechtice

 -

 Teplice B

4:1

 19.9.

 Teplice B

 -

 Heřmánkovice

2:3

 25.9.

 Martínkovice 

 -

 Teplice B

0:1

 3.10.

 Teplice B

 -

 V. Poříčí B 

1:2

 17.10.

 Teplice B

 -

 Otovice

 4:0 (2:0)

 24.10.

 V. Poříčí B

 -

 Teplice B

 3:0 (3:0)

 30.10.

Teplice B

 -

 Martínkovice

 4:0 (1:0)

 

Podrobnosti k odehraným utkáním jsou níže v komentářích.

 

Heřmánkovice - Teplice B 9:0 (4:0)

Sestava: Tauchman O. - Šprinc J., Zápotočný P., Koucký L., Florian Z. - Kohl D.,Šubrt P., Bitnar F., - Mucha T.

V devíti jsme na hřišti lídra tabulky odolávali půl hodiny. Bohužel výsledek zobrazuje především naši narůstající únavu. Výsledek je však mnohem více ostudou těch, kteří se bez důležitého důvodu na tým vykašlali, než těch, kteří nastoupili.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Teplice B - Otovice 4:0 (2:0)

(Léman, 18. 10. 2010 22:15)

Otovičtí přijeli pouze v devíti a navíc bez svého špílmachra i brankáře. My jsme však namísto fotbalové kanonády s cílem vylepšit si skóre předvedli útrpný výkon a zvítězili pouze čtyřbrankovým rozdílem. Navíc hosté neměli ani moc daleko k tomu, aby minimálně snížili na ještě přijatelnější rozdíl. Za delší komentář tento zápas ovšem nestál.
Naše branky vstřelili: Lulek R., Fichtner Z., 2x Florián Z.

Sestava:Tauchman O. - Šprinc J., Fiedler Pav.(Bobík V.), Zápotočný P., Koucký L. - Paliashchuk A. (Kohl D.), Šubr P., Fichtner Z., Lulek R. - Fichtner R., Florián Z.

Teplice B - Velké Poříčí B 1:2 (1:0)

(Léman, 5. 10. 2010 11:40)

Soupeř z Velkého Poříčí sliboval více než běžnou nakopávanou a dá se říct, že se očekávání naplnila.
Do zápasu jsme vstoupili dobře a po celý první poločas byl v naší režii. Což nám umožňoval i soupeř, který se asi více věnoval kritikám rozhodčího než fotbalu. Obrana fungovala skoro bezchybně a útok si vytvářel zajímavé šance. Bohužel brankář Strelec dokázal vychytat i výborné zakončení Dana Šimona. Jak se ale přihrává do vyložené šance, to nám nakonec ukázal obránce hostů, který nechtěně, ale o to přesněji "našel" ve vlastním pokutovém území úplně volného Rudu Fichtnera a ten si už se zakončením věděl rady. Škoda jen, že se nám nepodařilo proměnit více šancí.
Před druhým poločasem jsme udělali změnu v útoku i v obraně, ale nakonec se ukázalo, že to nebylo úplně ono. Poříčtí se do nás pustili s odhodláním zvrátit nepříznivý stav a jen s vypětím všech sil a taky trochou štěstí jsme odolávali. Štěstí nás ale opustilo cca v 65. min. kdy po nedůrazném odvrácení rohu hostující útočník tečoval hlavou nákop do vápna a bylo srovnáno. Ani to však nebyl konec. Dále jsme se jen bránili a tak se nám v 80. min. naše pasivita nevyplatila. Hejzlar na hranici malého vápna našel přesně nepokrytého spoluhráče a tomu stačilo jen nastavit nohu.
Zápasu by možná více slušela remíza, ale na poměry nejnižší soutěže se jednalo každopádně o nadprůměrně zajímavé a po fotbalové stránce dobré utkání.

Sestava: Tauchman O. - Šprinc J., Fiedler Pav., Skuřenský A. (Zápotočný P.), Svatoš R. - Paliashchuk A. (Skuřenský Z.), Šubr P., Veselík M., Lulek R. (Městecký M.) - Fichtner R., Šimon D.

Martínkovice - Teplice B 0:1 (0:1)

(Léman, 26. 9. 2010 22:47)

Branka Teplic: Václav Bobík!!!

Na nerovné hřiště posledního týmu soutěže jsme zajížděli s odhodláním konečně vyhrát. Z celého nemastného neslaného zápasu, ve kterém jsme jen vlastní neschopností vstřelit více branek vyhráli jen tím nejtěsnějším rozdílem, stojí za zmínku pouze několik událostí. Tou první a v konečném důsledku nejdůležitější byl nepovedený centr Vaška Bobíka ze třiceti metrů, který k překvapení všech účastníků utkání skončil přesně u zadní tyče bezmocného domácího brankáře. Další událostí, která se odehrávala na pokračování byl totální krach střeleckých ambicí Zdeňka Floriána, který nedokázal proměnit ani jednu ze svých několika vyložených šancí. A tou třetí potom to, že brankáři Tauchmanovi stačily jen dva dobré zákroky, aby udržel první čisté konto v sezóně.
Více už se o utkání, které evidentně nudilo i některé z našich hráčů natolik, že se jim nechtělo ani hrát, nemá skoro cenu psát.

Sestavy: Tauchman O. - Koucký L., Fiedler Pav., Zápotočný P., Bobík V. - Kohl D. (Paliashchuk A.), Šubr P., Filip P., Lulek R. - Šprinc J., Florián Z.

Teplice-Heřmánkovice oprava střelce

(Léman, 21. 9. 2010 21:56)

Omlouvám se Pavlovi Filipovi, že jsem jeho branku ve druhém poločasu připsal někomu jinému.

Teplice B - Heřmánkovice 2:3 (1:2)

(Léman, 20. 9. 2010 0:49)

Hosté z Heřmánkovic před sezónou značně posílili a na jejich výkonech je to znát. Dokonce vévodí aktuální tabulce OS. I v Teplicích se pustili s vervou do útočení a naše zmatečná obranná hra a nulová mezihra ve středu hřiště jim umožnila v prvních dvaceti minutách získat pohodlný dvoubrankový náskok jen díky štěstí to nebylo ještě horší. Teprve potom jsme zjistili, že taky umíme aspoň trochu hrát fotbal a hra se konečně víceméně vyrovnala. Sice se hosté dostali ještě k několika zajímavým příležitostem, ale obrana i brankář už dokázali odolat. Navíc se podařilo po průniku ve vápně Lulkovi snížit ještě před poločasem na 1:2.
Ve druhé půli nastoupil do útoku Florián a najednou to byla především obrana Heřmánkovic, která měla plné nohy práce. Jen škoda, že obrana dala dvacet metrů před bránou prostor hostujícímu útočníkovi a Tauchman, který chvíli před tím skvěle vytěsnil hlavičku směřující pod břevno branky, špatně odhadl své postavení a neměl tak šanci dosáhnout na jeho střelu směřující sice na prostředek brány, ale přecejen mimo jeho dosah. Ani obdržená branka však neutlumila útočné snahy teplických a jen vlastní nemohoucnosti v zakončení můžeme lát za to, že jediným střelcem v druhé půli u nás zůstal Florián.

Sestava: O.Tauchman - Pa.Fiedler, P.Zápotočný, M.Městecký, V.Bobik - D.Kohl, R.Lulek, J.Šprinc, P.Filip - A.Paliashchuk, J.Mach (Z.Florián).

Ruprechtice - Teplice B 4:1 (3:1)

(Léman, 12. 9. 2010 23:07)

Nepovedené utkání především pro hlavní tahouny týmu, kterými by měli být Zápotočný, Tauchman, P.Fiedler a Šubrt. Domácí na nás doslova vlétli a po pár minutách se po rohu dokázal prosadit akromaticky hlavou domácí záložník. Netrvalo to než další čtvrthodinu, když jsme nedokázali dostat míč z vápna a další domácí hráč "uklidil" míč přesně do šibenice. Měkké a nerovné hřiště nám dělalo obrovské problémy a asi aby se obrana necítila moc trapně za to množství promáchnutých míčů, totálně selhal i brankář Tauchman a nechal se při nejistém vyběhnutí na hranici velkého vápna pro skákající dlouhý míč přehlavičkovat domácím kanonýrem Janatou starším. Domácí jako by se uspokojili a dali nám trochu času a místa k nadechnutí, které jsme dokázali ještě před poločasem využít po pěkné souhře, na jejímž konci byl Paliashchuk.
Druhá půle mohla pro domácí, kteří už toho dopředu tolik nepředváděli a když, tak velmi nepřesně, dopadnout jinak, kdyby penaltu, znamenající snížení na rozdíl jediného gólu nepohrdl Šubrt, který ale dal vyniknout domácímu brankáři. Sice jsme mohli žehrat i na nedostatek štěstí, když takřka v zápětí jsme s přispěním jednoho z obránců jsme orazítkovali obě tyče, ale opět bez gólového efektu. Naopak zbytečnou penaltu pramenící z nepřesnosti v pokutovém území dokázali domácí proměnit v uklidňující čtvrtou branku a tak se zápas už jen dohrával. Ať se nadělalo chyb, kolik chtělo, měli by se někteří hráči zamyslet, že když se budou více soustředit na výčitky k rozhodčímu či spoluhráčům než na hru, poškodí svůj tým mnohem víc, než kdyby nedokázali dát celý zápas kloudnou přihrávku.

Sestava: O.Tauchman - L.Koucký (Z.Florián ), P.Zápotočný, R.Svatoš, V.Bobik - D.Kohl, R.Lulek, P.Šubrt, M.Městecký - A.Paliashchuk, Pa.Fiedler.